Kemer Otelleri

Kemer otelleri arasında dağ manzaralı ve masmavi Akdeniz konumu üzerinde bulunan Grand Hotel Derin, Antalya’nın yükselen yeni yıldızları arasındadır. İnci gibi kumsalları, turkuaz rengini andıran denizi, yemyeşil doğası ile bütünleşen tesis; Kemer’de tatil planları yapan yerli ve yabancı turistlerin ilgi kaynağı olacaktır. Yorgun ve yorucu geçen tüm senenin stresini atmak isteyenler ya da ailesiyle beraber unutulmaz bir tatil planı hazırlığı içerisinde olanlar için tesisimizde baştan aşağıya yenilerek sadece sizlere özeldir.
 
 
Kemer otelleri sadece Türkiye’nin değil dünyanın en gözde tatil mekanları arasında olup yaklaşık 7-8 aylık bir dönemde misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz sezonu boyunca bölgeye gelen birçok turist denizin, doğanın ve güneşin tadını doyasıya çıkarmaktadır. Hesaplı ve ucuz tatil yaparak bütçelerini çokça sarsmadan keyifli bir dinlenme ile moralli bir şekilde geri dönüş yapmak isteyenler için otelimiz sizleri beklemektedir.
 
 
Kemer otelleri dendiğinde misafirlerin sahip olacakları bütün olanaklar adına tek bir sorun yaşanmadan tüm fırsatları ayağınıza kadar getiren ve 7/24 kesintisiz ve güler yüzlü bir hizmet anlayışıyla profesyonel ekibiyle bu yolda durmadan çalışan otel personelimiz sizlerin rahat açısından tüm imkanları seferber etmektedir. Yılın her döneminde indirimli ve avantajlı fiyatlarıyla bütçenizi çok fazla zorlamadan tatil yapmak için en doğru adres Grand Hotel Derin olacaktır.
 
Kemer otelleri bünyesinde her bütçeye uygun ödeme koşulları ile standart, dağ manzaralı ve balayı odaları ile kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun odayı seçme şansını sunuyoruz. Çocuklu aileler içinde ek yatak avantajıyla otelimizde mutlu, güvenli ve huzurlu bir şekilde tatil yapmak adına en doğru seçimi gerçekleştirdiğinizi sizlere ispatlamak istiyoruz.
 
 
Kemer otelleri ile bambaşka bir deneyim kazanarak muhteşem bir tatil geçirmek adına sizleri Grand Hotel Derin adresine bekliyoruz.